صفحه‌های اطلاع‌رسانی

هم‌اکنون 71 نفر با این مجموعه مرتبط هستند.

تربیت ۳۰۰ دانش پژوه مهدوی برای حضور در مراکز آموزشی

به گزارش پورتال جامع مهدویت، مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) تهران از فارغ‌التحصیلی ۳۰۰ دانش‌پژوه در این مرکز و فعالیت آنها در سطح مدارس، دانشگاه‌ها و مراکز مختلف خبر داد.
به گزارش پورتال جامع مهدویت، به نقل از خبرگزاری شبستان حجت‌الاسلام عباسیان، مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان تهران،با اشاره به برگزاری دهمین دوره تربیت مربی در این بنیاد تصریح کرد: ما تا کنون بالغ بر 9 دوره تربیت مربی مباحث مهدویت داشته‌ایم که دهمین دوره آن نیز در ماه‌های گذشته برگزار و مصاحبه شرکت‌کنندگان دوره دهم نیز در 29 و 30 مهر ماه انجام شد.

وی ابراز کرد: حاصل برگزاری این دوره‌ها، آموزش قریب به 300 فارغ‌التحصیل مباحث مهدوی از میان خواهران و برادران در سطح شهر تهران است که با مدارس، دانشگاه‌ها، مراکز آموزشی و ارگان‌های مختلف در ارتباط هستند و ضمن آموزش مباحث مهدوی به سوالات و شبهات مطرح در این زمینه پاسخ می‌دهند.

مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان تهران تصریح کرد: شرکت‌کنندگان در دوره‌های آموزشی پس از اتمام دوره باید در مصاحبه علمی شرکت کرده و به سوالاتی که مطرح می‌شود پاسخ دهند که در صورت موفقیت در مصاحبه به آنها مجوز تدریس مباحث مهدوی و گواهینامه پایان دوره اعطاء می‌گردد.حجت‌الاسلام عباسیان در رابطه با شرایط پذیرش متقاضیان در دوره‌های آموزشی گفت: گذراندن سطح دو حوزه برای حوزویان و داشتن مدرک لیسانس برای دانشگاهیان از شرایط پذیرش است و مدت هر دوره آموزشی 12 هفته است. دوره‌های آموزشی با حضور اساتید مطرح حوزه علیمه قم و مرکز تخصصی مهدویت برگزار می‌شود. سرفصل دروس ارائه شده برای حوزویان و دانشگاهیان مشترک است؛ اما به لحاظ محتوایی تفاوت‌هایی وجود دارد.

وی در رابطه با دهمین دوره آموزشی این بنیاد تاکید کرد: قریب به 339 نفر برای شرکت در این دوره ثبت‌نام کرده بودند که از این میان 104 نفر پذیرفته شدند که اسامی آنها در پایگاه اطلاع رسانی بنیاد اعلام شده است.

عباسیان یادآور شد: مکان و ساعت افتتاحیه دوره تربیت مربی مهدویت دوشنبه، 10 آبان ماه از طریق سایت mahdi.cc اطلاع رسانی می‌شود و آن دسته از متقاضیان که به هر دلیل موفق به شرکت در مصاحبه نشده‌اند نیز منتظر اعلام زمان مصاحبه در فرصتی دیگر از طریق همین سایت باشند.
آخرین ویرایش
در 1395/8/10 08:27

مطالب پربازدید را ببینید
و یا به فهرست بازگردید.

بازگشت به ابتدای صفحه

تلفن
نشانی

پیامک
30001366