صفحه‌های اطلاع‌رسانی

هم‌اکنون 71 نفر با این مجموعه مرتبط هستند.

بازدید معاون هماهنگی و امور استان‌های بنیاد از استان مازندران

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج)، طی سفر یکروزه‌ای ، در تاریخ 1395/08/20 آقای مهندس آیت‌اللهی معاون هماهنگی و امور استان‌های بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) از بنیاد استان مازندران بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج)، طی سفر یکروزه‌ای ، در تاریخ 1395/08/20 آقای مهندس آیت‌اللهی معاون هماهنگی و امور استان‌های بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) از بنیاد استان مازندران بازدید کرد.در این دیدار، ابتدا جلسه‌ای با حضور فعالین مهدویت استان و فارغ‌التحصیلان دوره‌های تخصصی مهدویت در محل دفتر بنیاد برگزار شد و ایشان درخصوص مباحث مهدویت و توسعه آن در سطح استان نظراتی را ارائه دادند.


بازدید از ساختمان در دست احداث بنیاد و دیدار با حضرت آیت‌الله طبرسی نماینده محترم ولی‌فقیه و امام جمعه محترم استان از دیگر برنامه‌های مهندس آیت‌اللهی در این سفر بود.
در این دیدار، آیت‌الله طبرسی رئیس شورای سیاستگذاری بنیاد استان، ضمن ابراز رضایت از فعالیت‌های بنیاد استان اظهار داشت: باید برنامه‌ها منسجم‌تر، با ارائه طرح‌های کاربردی و توجه به نسل جوان و شبهات روز باشد. ایشان تاکید کرد: بعد از انقلاب اسلامی مسئولیت‌هایی به اینجانب در استان در زمینه‌های نماز، حجاب، امربه معروف، بنیاد غدیر و... محول شد ولی هیچکدام خروجی‌های لازم را در استان نداشته است، ولی الحمدلله بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) در این مدت کم از فعالیت‌های خود در کم‌ترین امکانات، بهترین خروجی‌ها را داشته است که ان‌شاالله مورد رضایت خداوند قرار گیرد.
آخرین ویرایش
در 1395/9/9 07:50

مطالب پربازدید را ببینید
و یا به فهرست بازگردید.

بازگشت به ابتدای صفحه

تلفن
نشانی

پیامک
30001366