صفحه‌های اطلاع‌رسانی

هم‌اکنون 71 نفر با این مجموعه مرتبط هستند.

بازدید مدیرعامل بنیاد از استان کرمانشاه

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) حجت‌الاسلام والمسلمین متوسل مدیرعامل بنیاد، طی سفر یک روزه‌ای در تاریخ 1395/08/17 از بنیاد استان کرمانشاه بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) حجت‌الاسلام والمسلمین متوسل مدیر عامل بنیاد، طی سفر یک روزه‌ای در تاریخ 1395/08/17 از بنیاد استان کرمانشاه بازدید کرد. دیدار با حضرت آیت‌الله علما نماینده محترم ولی فقیه و امام جمعه استان، جلسه با شورای سیاستگذاری بنیاد استان، حضور در مراسم کلنگ زنی ساختمان جدید بنیاد، حضور در برنامه زنده صداوسیمای استان، سخنرانی در جمع دانشجویان مرکز آموزشی شهدا از اهم برنامه های ایشان در این سفر بود.


حجت‌الاسلام متوسل در برنامه زنده تلویزیونی شبکه استان، به تشریح فرهنگ انتظار و بیان خصوصیات منتظرین واقعی پرداخت و گفت: منتظر واقعی کسی است که اگر ببیند امروز ظلم دنیا را گرفته است، به مقداری که می‌تواند با ظلم مبارزه می‌کند.
ایشان از این نکته که "نباید در سیاست دخالت کرد و فقط باید نام امام زمان علیه‌السلام را در دعاها بگوییم و برای فرجش دعا کنیم" به عنوان تفکری غلط یاد کرد و افزود: حضرت امام خمینی(ره) این تفکر را مردود شمردند و برای از میان برداشتن شاه که ظالم زمان بود، قیام کردند. مردم هم کمک کردند و انقلاب اسلامی ایران شکل گرفت.
وی افزود: امروز هم اگر می‌بینیم در عراق و سوریه و یمن ظالمین مردم را مورد وحشیانه ترین ظلم و تعدی قرار می‌دهند، من و شما به عنوان منتظر واقعی نمی‌توانیم ساکت بنشینیم. به نظر من، امروز منتظر واقعی کسی است که برای دفاع از حرم ائمه علیهم‌السلام به سوریه و نجف و کربلا می‌رود تا اجازه ندهد دشمن به این اماکن مقدسه مسلط شود.
حجت‌الاسلام متوسل در بخش دیگری از سخنانش افزود: منتظر واقعی در حد توان در مقابل ظلم می‌ایستد نه اینکه انسانی منفعل و کناره گیر باشد که فقط به دعا و مناجات بسنده کند. البته به این نکته هم باید توجه داشت که منتظر واقعی سر خود کاری انجام نمی‌دهد بلکه در زمان غیبت خودش را تابع و تسلیم ولی فقیهی می‌داند که نایب امام زمان علیه‌السلام است و به تشخیص او عمل می‌کند .

عکس
آخرین ویرایش
در 1395/9/9 07:50

مطالب پربازدید را ببینید
و یا به فهرست بازگردید.

بازگشت به ابتدای صفحه

تلفن
نشانی

پیامک
30001366