صفحه‌های اطلاع‌رسانی

هم‌اکنون 71 نفر با این مجموعه مرتبط هستند.

برگزاری مراسم بزرگداشت نهم ربیع در استان‌های گلستان و مازندران

به گزارش روابط عمومی بنیاد، جشن بزرگداشت نهم ربیع، آغاز امامت ولی‌عصر(عج) با حضور معاون اداری مالی و پشتیبانی و مدیر روابط عمومی بنیاد، در استان‌های گلستان و مازندران برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی بنیاد، جشن بزرگداشت نهم ربیع، آغاز امامت ولی‌عصر(عج) با حضور معاون اداری مالی و پشتیبانی و مدیر روابط عمومی بنیاد، در استان‌های گلستان و مازندران برگزار شد.
بنابراین گزارش، جشن نهم ربیع استان گلستان در تاریخ 1395/09/19 با حضور جمع کثیری از دوستداران امام عصر(عج) در محل حسینیه دزیانی‌های شهر گرگان برگزار شد.
در این مراسم پس از قرائت آیاتی چند از کلام الله مجید و مدیحه سرایی یکی از ذاکرین اهل بیت علیهم‌السلام ، حجت‌الاسلام‌والمسلمین شهابی مدیر بنیاد استان حضور عزیزان را در این جشن معنوی خیر مقدم گفت.در ادامه برنامه حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر جعفری عضو هیأت مدیره بنیاد به ایراد سخنانی درخصوص فرهنگ انتظار و مهدویت پرداخت .در پایان مراسم و پس از اجرای متنوع مسابقات فرهنگی در بین حاضران، از سه تن از خانواده‌های معظم شهیدان مدافع حرم با اهداء لوح تقدیر حجت‌الاسلام والمسلمین قرائتی و هدایایی تجلیل شد.

همچنین جشن بزرگداشت نهم ربیع در استان مازندران نیز در تاریخ 20/9/1395 در شهرستان ساری و با حضور آیت‌الله طبرسی نماینده محترم ولی‌فقیه و امام جمعه ساری و انبوهی از اندیشمندان، علما و فرهیختگان استان مازندران برگزار گردید.پس از نواختن سرود جمهوری اسلامی ایران و تلاوت آیات نورانی قرآن کریم، آیت‌الله طبرسی پیرامون نهم ربیع و فرهنگ انتظار و مهدویت بیاناتی ایراد کرد. سپس حجت‌الاسلام والمسلمین نصوری مدیر بنیاد استان گزارشی از فعالیت‌های بنیاد استان را به سمع حضار رساند.اجرای مراسم شعرخوانی توسط شاعر حماسی اهل بیت علیهم‌السلام، تقدیر از فعالین عرصه مهدویت از دیگر برنامه‌های این همایش بود.
در پایان همایش از خانواده معزز سه تن از شهدای مدافع حرم استان با اهداء لوح تقدیر حجت‌الاسلام والمسلمین قرائتی و هدایایی تجلیل شد.
آخرین ویرایش
در 1395/10/15 11:45

مطالب پربازدید را ببینید
و یا به فهرست بازگردید.

بازگشت به ابتدای صفحه

تلفن
نشانی

پیامک
30001366