صفحه‌های اطلاع‌رسانی

هم‌اکنون 7 نفر با این مجموعه مرتبط هستند.

انتشار کتاب «عبور از تاریکی غیبت» توسط مرکز تخصصی مهدویت

به گزارش پورتال جامع مهدویت، کتاب «عبور از تاریکی غیبت» با همت گروه ادعیه و زیارات مرکز تخصصی مهدویت در شرح دعای زمان غیبت تدوین و منتشر شد.
به گزارش پورتال جامع مهدویت، کتاب «عبور از تاریکی غیبت» با همت گروه ادعیه و زیارات مرکز تخصصی مهدویت در شرح دعای زمان غیبت تدوین و منتشر شد.
در مقدمه این کتاب می‌خوانیم
بایستگی تحقیق پیرامون ادعیه و زیارات مهدوی و معارف عمیق آن بر کسی پوشیده نیست. معصومین علیهم‌السلام در زمان غیبت پناهگاه دعا را به ما نشان داده و راه ارتباط معنوی با امام عصر(عج) را معرفت‌افزایی با دعا معرفی نموده اند. راه دستیابی به این پناهگاه امن پرداختن به معارف ژرف دعا و زیارت است.
ادعیه و زیارات مهدوی آنچنان نورانیتی دارد که فطرت‌ها را بیدار نموده، به جان‌ انسان‌های تشنه می‌نشیند و انسان را به جایگاه اصلی خود هدایت می‌کند. جامعه انسانی در اثر پیوند با ادعیه، شیفته کلام اهل‌بیت علیهم‌السلام شده و از ایشان تبعیت می‌کنند.

کتاب «عبور از تاریکی غیبت» با همت گروه ادعیه و زیارات مرکز تخصصی مهدویت در شرح دعای زمان غیبت تدوین شده است. این دعا منسوب به حضرت مهدی(عج) و توسط نائب اول به ما رسیده است. سید‌ابن‌طاووس توصیه می‌کند، خواندن دعای زمان غیبت در عصر جمعه ترک نشود. این دعا از محتوای بسیار عالی و بلندی برخوردار است. موضوعاتی نظیر معرفت‌افزایی و ولایت‌مداری در این دعا مطرح شده و بهترین راهکار برون رفت از آسیب‌های زمان غیبت، ثبات قدم و اطاعت‌پذیری معرفی شده است.

تهیه کتاب


لازم به ذکر است که تمامی مجموعه‌ها و ارگان‌ها می‌توانند جهت سفارش کتاب درخواست خود را به نمابر انتشارات: 7737160-025 ارسال نمایند.
خرید اشخاص حقیقی از طریق فروشگاه انتشارات به شماره تلفن:
02188998600 فروشگاه تهران
02537841131 فروشگاه قم
آخرین ویرایش
در 1395/12/16 13:37
آخرین ویرایش
در 1395/12/17 11:33

مطالب پربازدید را ببینید
و یا به فهرست بازگردید.

بازگشت به ابتدای صفحه

تلفن
نشانی

پیامک
30001366