صفحه‌های اطلاع‌رسانی

هم‌اکنون 71 نفر با این مجموعه مرتبط هستند.

انتشار کتاب «عبور از تاریکی غیبت» توسط مرکز تخصصی مهدویت

به گزارش پورتال جامع مهدویت، کتاب «عبور از تاریکی غیبت» با همت گروه ادعیه و زیارات مرکز تخصصی مهدویت در شرح دعای زمان غیبت تدوین و منتشر شد.
به گزارش پورتال جامع مهدویت، کتاب «عبور از تاریکی غیبت» با همت گروه ادعیه و زیارات مرکز تخصصی مهدویت در شرح دعای زمان غیبت تدوین و منتشر شد.
در مقدمه این کتاب می‌خوانیم
بایستگی تحقیق پیرامون ادعیه و زیارات مهدوی و معارف عمیق آن بر کسی پوشیده نیست. معصومین علیهم‌السلام در زمان غیبت پناهگاه دعا را به ما نشان داده و راه ارتباط معنوی با امام عصر(عج) را معرفت‌افزایی با دعا معرفی نموده اند. راه دستیابی به این پناهگاه امن پرداختن به معارف ژرف دعا و زیارت است.
ادعیه و زیارات مهدوی آنچنان نورانیتی دارد که فطرت‌ها را بیدار نموده، به جان‌ انسان‌های تشنه می‌نشیند و انسان را به جایگاه اصلی خود هدایت می‌کند. جامعه انسانی در اثر پیوند با ادعیه، شیفته کلام اهل‌بیت علیهم‌السلام شده و از ایشان تبعیت می‌کنند.

کتاب «عبور از تاریکی غیبت» با همت گروه ادعیه و زیارات مرکز تخصصی مهدویت در شرح دعای زمان غیبت تدوین شده است. این دعا منسوب به حضرت مهدی(عج) و توسط نائب اول به ما رسیده است. سید‌ابن‌طاووس توصیه می‌کند، خواندن دعای زمان غیبت در عصر جمعه ترک نشود. این دعا از محتوای بسیار عالی و بلندی برخوردار است. موضوعاتی نظیر معرفت‌افزایی و ولایت‌مداری در این دعا مطرح شده و بهترین راهکار برون رفت از آسیب‌های زمان غیبت، ثبات قدم و اطاعت‌پذیری معرفی شده است.

تهیه کتاب


لازم به ذکر است که تمامی مجموعه‌ها و ارگان‌ها می‌توانند جهت سفارش کتاب درخواست خود را به نمابر انتشارات: 7737160-025 ارسال نمایند.
خرید اشخاص حقیقی از طریق فروشگاه انتشارات به شماره تلفن:
02188998600 فروشگاه تهران
02537841131 فروشگاه قم
آخرین ویرایش
در 1395/12/16 13:37
آخرین ویرایش
در 1395/12/17 11:33

مطالب پربازدید را ببینید
و یا به فهرست بازگردید.

بازگشت به ابتدای صفحه

تلفن
نشانی

پیامک
30001366