صفحه‌های اطلاع‌رسانی

هم‌اکنون 71 نفر با این مجموعه مرتبط هستند.

جلسه شورای معاونین بنیاد استان قم با آقای امیرآبادی نماینده مردم استان قم

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان قم، جلسه شورای معاونین بنیاد با آقای امیرآبادی نماینده مردم استان قم در مجلس شورای اسلامی برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان قم، جلسه شورای معاونین بنیاد با آقای امیرآبادی نماینده مردم استان قم در مجلس شورای اسلامی برگزار گردید.
در این جلسه که در دفتر جناب آقای امیرآبادی برگزار گردید، حجت‌الاسلام‌والمسلمین شهیدی ضمن تشکر از جناب آقای امیرآبادی بابت اهمیت دادن به مساله مهدویت و حضور گرم و صمیمی ایشان در بازدید از بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج)، گزارشی از فعالیت‌های بنیاد ارائه و بیان داشتند: ما باید برای مردم قم در بحث مهدویت فعالیت‌های گسترده‌ای انجام دهیم، ولی مشکلات زیادی بر سر راه هست که از جمله آنها نداشتن پشتیبانی مالی، ساختمان مناسب و عدم همکاری بعضی از مسئولین است.
در ادامه حجت‌الاسلام‌والمسلمین زهرایی معاون آموزشی و فرهنگی بنیاد بیان داشتند: ما می‌بایستدر عرصه‌های مختلف فرهنگی فعالیت‌های بیشتری داشته باشیم. و در ادامه به تشریح فعالیت‌های آموزشی و فرهنگی بنیاد؛ مانند همکاری با وزارت آموزش و پرورش که در سال تحصیلی گذشته با اعزام حدود 900 کارشناس و برگزاری نشست‌های مهدوی و همچنین فعالیت در حوزه‌های علمیه ، دانشگاه‌ها و ... پرداختند.
جناب آقای امیرآبادی در این جلسه ضمن تشکر از زحمات دست اندرکاران بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان قم، گفتند: یک کارگروه فرهنگی داریم که یک نفر از بنیاد در آن عضو شود که ما بتوانیم از این طریق پشتیبانی خودمان را از شما انجام دهیم و ببینیم چه چیزهایی نیاز هست و اگر در اداره‌ای یا دانشگاه‌ها به مشکلی برخورد کردید، به ما اطلاع دهید تا ما آن را مرتفع سازیم و ان‌شاالله در جلسه شورای سیاست گذاری مباحث دیگری را مطرح و راه چاره‌ای می‌اندیشیم.

عکس
آخرین ویرایش
در 1396/9/22 13:55

مطالب پربازدید را ببینید
و یا به فهرست بازگردید.

بازگشت به ابتدای صفحه

تلفن
نشانی

پیامک
30001366