صفحه‌های اطلاع‌رسانی

هم‌اکنون 71 نفر با این مجموعه مرتبط هستند.

برگزاری جلسه ستاد هماهنگی فعالیت‌های مهدوی استان یزد

نشست ستاد هماهنگي فعالیت‌های مهدوي استان یزد به‌منظور تشريح برنامه‌های پيشنهادي و عملياتي نمودن رويكردهاي مؤثر به‌ویژه در اعياد شعبانيه با حضور معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار، مديركل دفتر امور اجتماعي و فرهنگي استانداري و اعضاي اين ستاد در سالن موحدين استانداري يزد برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی(عج)، محمود رستگاری مدیر بنیاد استان و دبیر ستاد هماهنگی فعالیت‌های مهدوی استان یزد، در ابن نشست فعالیت‌های یک سال گذشته بنیاد استان را تشریح نمود و در ادامه جدول برنامه‌های پیشنهادی ایام نیمه شعبان 1397 جهت اجراء در دستگاه‌های حمایت کننده و همچنین بروشور فضیلت و اعمال نیمه شعبان را در اختیار حضار قرار داد.
در ادامه، خانم فخرالسادات خامسی مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری همکاری دستگاه‌های دولتی و غیردولتی در اجرای برنامه های نیمه شعبان را خواستار شدند، همچنین ایشان بر بکارگیری و کمک گرفتن از سازمان‌های مردم نهاد و نیروهای مردمی در اجرای برنامه‌ها تاکید نمود.
وی در ادامه بمنظور جلوگیری از آسیب‌های احتمالی برنامه‌ها و جشن‌ها در ایام نیمه شعبان از مدیر بنیاد مهدویت استان خواست تا محتوای مناسب و کارشناسی شده در اختیار مسئولان برگزاری جشن‌ها قرار گیرد.

دکتر طالبی معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار يزد در این جلسه گفت: نقش هدایت‌گری ستاد هماهنگي فعالیت‌های مهدوي اين است كه فعالیت‌های انحرافي و آنچه ارزش‌های اصيل مهدوي را تحت شعاع قرار می‌دهند، ساماندهي و از نشر هرگونه افراط‌ و تفریط جلوگيري نماید.
وي با تأکید بر نقش مهم مخاطب‌شناسي در دنياي متنوع ارتباطات امروزي اظهار داشت: بايد زبان مناسب مخاطبان را شناسايي و با به‌کارگیری ظرفیت‌های غني ديني، آئيني، فرهنگي و هنري كه در اجتماع وجود دارد برنامه‌های مناسبي را ارائه نماییم.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد بيان كرد: علاوه بر توجه به فعالیت‌های مردمي نسبت به نشر ارزش‌های مهدوي به‌ویژه در نيمه شعبان، هدف ساير برنامه‌ها نيز بايد رسيدن به خروجي قابل‌پذیرش و ارزيابي شده باشد و آنچه در اين زمينه محقق می‌شود از اهداف واقعي و ظرفیت‌های تأثیرگذار دور نماند.
طالبی در پايان توجه جدي بر رضايت اجتماعي و مردمي در اجراي برنامه‌های نيمه شعبان را خواستار شد و تأکید كرد: در تمام برنامه‌ریزی‌هایی كه صورت می‌گیرد دقت نظر نسبت به برقراري نظم شهر، مسير تردد شهروندان و مديريت ساير مؤلفه‌هایی كه ايجاد مزاحمت براي همشهريان را به همراه دارد اولويت قرار گيرد.
آخرین ویرایش
در 1397/1/27 16:00

مطالب پربازدید را ببینید
و یا به فهرست بازگردید.

بازگشت به ابتدای صفحه

تلفن
نشانی

پیامک
30001366